KNBB teamcompetitie 't sticht 2020/2021

Uitdraai

Click op uw teamnaam voor een gedetailleerd overzicht.
Doe een afdruk hiervan in uw portemonnaie.
Bijgewerkt op: 07-08-20 10:39   Bron: BiljartPoint.nl

 

    Avondcompetitie

Het rooster voor de avondcompetitie is nog niet bekend
A-AOnder Ons 1Onder Ons 2Onder Ons 3B.V. KeeCie 1B.V. KeeCie 2A HeijnEkodisMaarschalk 1Maarschalk 2
B1-ABadhuis 1De Krim 1Cafe Sherlock 1C.B.H. 1De Bun 1Entree 1BVM Apollo 1Maarschalk 3
B1-BBadhuis 2De Krim 2Entree 2GVAmstel 1T.O.G. 1BVM Apollo 2Centrum 1Maarschalk 4
B2-ANwZeist 1De Krim 3B.V.Z 1Onder Ons 4Onder Ons 5BVM Apollo 3Centrum 2O.G.B. 1
B2-BBadhuis 3Rapiditas 7Onder Ons 6De Bun 2Rappel 1GVAmstel 2BVM Apollo 4Maarschalk 5
C1-AWelgelegen 1O.S.O. 1Rapiditas 1De Bun 3Nieuwegein 1Nieuwegein 2B.V. KeeCie 3BVM Apollo 5BVM Apollo 6O.G.B. 2
C1-BWelgelegen 2Badhuis 4Rapiditas 2de Linde 1Nieuwegein 3B.V. KeeCie 4BVM Apollo 7O.G.B. 3N Brabant 1
C2-AWelgelegen 3O.S.O. 2B.V.Z 2Rapiditas 3De Bun 4Nw Jutter 1BVM Apollo 8Centrum 3O.G.B. 4O.G.B. 5
C2-BWelgelegen 4O.S.O. 3Rapiditas 4De Bun 5Rappel 2Nieuwegein 4B.V. KeeCie 5BVM Apollo 9Centrum 4O.G.B. 6
C3-AKanaalzicht 1Cafe Noord 1O.S.O. 4B.V.Z 3Rapiditas 5De Bun 7Nw Jutter 2Entree 3BVM Apollo 10O.G.B. 8
C3-BTante Greet 1Welgelegen 5Kanaalzicht 2Cafe Noord 2O.S.O. 5Rapiditas 6De Bun 6Rappel 3Nw Jutter 3Entree 4BVM Apollo 11O.G.B. 10
C3-CNwZeist 2Tante Greet 2O.S.O. 6Windhoek 1B.V.Z 4Entree 5GVAmstel 3B.V. KeeCie 6Centrum 5O.G.B. 7
C3-DNwZeist 3Welgelegen 6Badhuis 5O.S.O. 7B.V.Z 5Rappel 4GVAmstel 4O.G.B. 9O.G.B. 11N Brabant 2
C4-ATante Greet 3Kanaalzicht 3Cafe Noord 3Onder Ons 7De Bun 8Entree 6Maarschalk 6
 

    Dagcompetitie

R3-AWintertuinders 1Geinburgia 1Rapiditas D1O.G.B. D1Loenen 1De Bun D1De Bun D2O.S.O. D1O.S.O. D2O.S.O. D3O.S.O. D4
R3-BWintertuinders 2Rapiditas D2GvAmstelO.G.B. D2Loenen 2De Bun D3De Bun D4De Bun D5O.S.O. D6De Koepel 1De Koepel 2
R3-CGeinburgia 2Rapiditas D3O.G.B. D3O.G.B. D4Loenen 3De Bun D6De Bun D7De Bun D8O.S.O. D5O.S.O. D7De Koepel 3