PROGRAMMA VOORWEDSTRIJDEN EN FINALES DAGSPELERS TE SPELEN IN DECEMBER 2017

De persoonlijke uitnodigingen volgen in november 2017

FINALE Libre 1e klasse bij BV OSO te Hilversum op 11-12-13 december 2017

Ton van Zomeren

OSO

9.50 – 180

Gerrie te Nuijl

OSO

8.82 – 180

Dolf van Kuler

OSO

5.82 – 140

Eduard van Heuven

OSO

5.23 – 130

Edu Wijdeveld

OGB

4.59 – 120

Henk Blaas

OGB

4.09 – 110

Ton Vermeij

Geinburgia

4.05 – 110

FINALE Libre 2e klasse bij BV OSO te Hilversum op 11-12-13 december 2017.

Jan van der Schoor

OSO

3.37 – 90

Paul Bouwhuis

Rapiditas

3.28 – 90

Gert Blaas

de Bun

3.01 – 90

Hans van Paridon

de Bun

2.99 – 80

Hans van Buren

OSO

2.50 – 80

Anton Blok

de Koepel

2.89 – 80

FINALE Libre 3e klasse bij HBV De Bun te Huizen op 11-12-13 december 2017

Jakob van Leeuwen

de Bun

2.46 – 70

John Smith

OGB

2.27 – 70

Harry Verleg

de Wintertuinen

2.22 – 70

Wil Broeren

Rapiditas

2.15 – 65

Jan Barendregt

de Bun

2.08 – 65

Ben van der Schaal

de Bun

2.00 – 65

Piet Bolderdijk

Geinburgia

1.88 – 60

FINALE Libre 4e klasse bij Rapiditas te Weesp op 11-12-13 december 2017

Ted Jansen

De Bun

1.59 – 55

Bert Ruiters

OGB

1.57 – 55

Nelis de Vries

Geinburgia

1.55 – 55

Han Kroeskamp

De Bun

1.46 – 50

Wim van Beek

Geinburgia

1.45 – 50

Harry v.d. Velde

De Bun

1.32 – 45

FINALE Libre 5e klasse bij Geinburgia te Driemond op 11-12-13 dec. 2017

Maurice Benard

Gijsbrecht

1.15 – 40

Rob de Ruijter

De Bun

0.97 – 35

Karel Bijl

Geinburgia

0.89 – 35

Karel van Rijn

OSO

0.89 – 35

Nol de Ruijter

De Bun

0.88 – 35

Frans Vermeul

OSO

0.87 – 35

Theo Teunen

OGB

0.84 – 30

Harry Korz

Geinburgia

0.69 – 25

FINALE Bandstoten 1e klasse bij Rapiditas te Weesp op 18-19-20 december 2017

Eduard van Heuven

OSO

2.73

– 65

Ton van Zomeren

OSO

2.44

– 60

Paul Bouwhuis

Rapiditas

2.03

– 55

Pons Gomez

de Bun

2.01

– 5

FINALE Bandstoten 2e klasse bij De Bun te Huizen op 18-19-20 dec. 2017 FINALE Bandstoten 3e klasse bij De Bun te Huizen op 18-19-20 dec. 2017

VOORWEDSTRIJDEN BANDSTOTEN 2e klasse bij de Bun in Huizen op 4-5-6 december 2017.

Poule A

Gert Blaas

de Bun

1.71 – 45

Cor Mallon

OSO

1.43 – 40

Jan van der Schoor

OSO

1.40 – 40

Wil Broeren

Rapiditas

1.26 – 35

Kees Rietveld

de Wintertuinen

1.22 – 35

Bert Ruiters

OGB

1.02 – 30

Poule B

 

 

Hans van Paridon

de Bun

1.66 – 45

Jakob van Leeuwen

de Bun

1.46 – 40

Hans Klercq

Rapiditas

1.39 – 35

Ben Pel

OSO

1.35 – 35

Arie Broekhuizen

de Koepel

1.12 – 30

Poule C

 

 

Arie Verleg

de Wintertuinen

1.31 – 40

Wim Blaas

OGB

1.30 – 35

Ben van der Schaal

de Bun

1.26 – 35

Hans Knoppers

OSO

1.06 – 30

Ted Jansen

de Bun

1.03 – 30

VOORWEDSTRIJDEN BANDSTOTEN 3e klasse bij BV OSO te Hilversum op 4-5-6 december 2017.

Poule A

 

 

Pim Haselager

de Bun

0.93 – 25

Jan van Beek

de Koepel

0.91 – 25

Flip de Ruiter

OSO

0.90 – 25

Adrie Rijk

OGB

0.70 – 21

Eugene Stuik

de Bun

0.58 – 17

Hans Oostra

OSO

0.50 – 17

Poule B

 

 

Nico van der Zwan

de Bun

0.98 – 25

Cor Pot

OSO

0.95 – 25

Theo Teunen

OGB

0.76 – 21

Frans Vermeul

OSO

0.62 – 21

Nol de Ruijter

de Bun

0.53 – 17

Poule C

 

 

Harry v.d. Velde

de Bun

0.99 – 25

Han Kroeskamp

de Bun

0.94 – 25

Wim Willenborg

OSO

0.70 – 21

Harry van Holland

de Bun

0.68 – 21

Karel van Rijn

OSO

0.49 – 17