Dag Biljarten

Gewest Midden Nederland

Coördinator R.I. Smid

Straat - Plaats Bloemeehof 7 Maurik

Telefoon 0344-691836 - mob: 06-46206247

E-Mail rein.ris@upcmail.nl

UITNODIGING GEWESTELIJKE FINALE SEIZOEN 2017-2018

Bandstoten 1e, 2e en 3e klas

Speeldatum donderdag 3 mei 2018

 

Organisatie: t Sticht

 

Lokaal clubgebouw OSO

 

 

 

Vereniging: OSO

 

Straat: Nieuwe Havenweg 10

 

Wedstrijdleider: Betty van Dijk

 

Plaats: Hilversum

 

 

 

 

Telefoon: 06-21848425

 

Telefoon: 035-5446882

 

 

 

 

E-Mail: betty47@ziggo.nl

 

E-Mail: bvoso86@kpnplanet.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalisten 1e klasse bandstoten

 

 

 

 

No

 

Bondsno

Naam

Plaats

Vereniging

District

Moyen

Car.b.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

135798

Adriaan van den Berg

Rosmalen

BV De Hazelaar

Den Bosch

2,52

65

2

 

110740

René Ketels

Velp

Paperclip

Veluwezoom

2,42

60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

100957

Paul Bouwhuis

Weesp

Rapiditas

t Sticht

2,17

55

4

 

104585

Pons Gomez

Blaricum

De Bun

t Sticht

2,11

55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalisten 2e klasse bandstoten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No

 

Bondsno

Naam

Plaats

Vereniging

District

Moyen

Car.b.

1

 

159328

Henk de Beer

Arnhem

Driemond

Veluwezoom

1,81

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

104708

Ben van der Schaal

Blaricum

de Bun

t Sticht

1,27

35

3

 

234521

Geert Gudden

Arnhem

B.v. De Grenspost

Veluwezoom

1,26

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

211116

Adrie van de Laar

Boekel

Krijt Op Tijd

Den Bosch

1,14

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalisten 3e klasse bandstoten

 

 

 

 

No

 

Bondsno

Naam

Plaats

Vereniging

District

Moyen

Car.b.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

225680

Ties Heijink

Brummen

BV De Boerderij

Veluwezoom

0,98

25

2

 

247990

Adri Verhoeven

Drunen

De Vrolijke Rollers

Den Bosch

0,89

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

204370

A. Bolderman

Velp

Ons Huis

Veluwezoom

0,75

21

4

 

147399

Eugene Stuik

Hilversum

de Bun

t Sticht

0,66

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bijzonderheden

Organisatie: OSO

Aanvang: 9:45 uur aanwezig wedstrijdzaal Aanvang 1e ronde: 10:00 uur

Opening: Voorzitter vereniging Wedstrijdleider: Betty van Dijk Contact persoon: Betty van Dijk

Arbiters: Het district en vereniging zorgt voor arbiters, minimaal brevet is clubarbiter. Official: Coordinator dagbiljarten Gewest Midden Nederland

Route: Zie ANWB routeplanner of GPS systeem

Moynne grens: Interval, 1e klas 2.00-4.00 / 2e klas 1.00-2.00 / 3e klas 0.00-1.00

Aantal Biljarts: minimaal 4

Het dragen van de voorgesrchreven kleding (zie WR art. 6009) is verplicht zowel bij de openings- als sluitingsceromonie.

Speelschema 1e, 2e en 3e klas

 

 

 

 

Partij 1

2 tegen 3

 

 

 

 

Partij 2

1 tegen 4

 

 

 

 

Partij 3

winnaar partij 1 tegen verliezer partij 2

 

 

 

Partij 4

winnaar partij 2 tegen verliezer partij 1

 

 

 

Partij 5

Verliezer partij 1 tegen verliezer partij 2

 

 

 

Partij 6

Winnaar partij 1 tegen winnaar partij 2

 

 

 

 

Schema tafelindeling

 

 

 

 

 

Tafel 1

Tafel 2

Tafel 3

Tafel 4

Aanvang

Ronde 1

1e klas partij 1

1e klas partij 2

2e klas partij 1

3e klas partij 1

10:00 uur

Ronde 2

1e klas partij 3

1e klas partij 4

2e klas partij 2

3e klas partij 2

11:30 uur

Ronde 3

2e klas partij 3

2e klas partij 4

3e klas partij 3

3e klas partij 4

13:00 uur

Ronde 4

1e klas partij 5

2e klas partij 5

3e klas partij 5

 

14:30 uur

Ronde 5

1e klas partij 6

2e klas partij 6

3e klas partij 6

 

16:00 uur

De wedstrijdleider heeft het recht af te wijken van het speelschema en aanvangstijden.

Nationale finale: donderdag 7 juni 2018

Plaats: Noordwijk

Vereniging: RBV de Kuip

District: Duinstreek

Allen veel sucses

Namens coordinator DB. MN.

R.I. Smid