Dag Biljarten

Gewest Midden Nederland

Coördinator: R.I. Smid

Straat - Plaats: Bloemeehof 7 Maurik

Telefoon: 0344-691836 - mob: 06-46206247

E-Mail: rein.ris@upcmail.nl

UITNODIGING GEWESTELIJKE FINALE SEIZOEN 2017-2018

Libre 3e, 4e en 5e klas

Speeldatum donderdag 26 april 2018

Organisatie: District Eem en Flevoland

Lokaal Biljartcentrum B.V. Leusden

Vereniging: B.V. Leusden

Straat: Rozengaarde 22

Wedstrijdleider: J.v. Tetering/Fred Hilhorst

Plaats: 3831 CD Leusden

Telefoon: 0618796578/Hilhosrt

Telefoon: 033-4945999

E-Mail: j.v.tetering@online.nl

E-Mail: wlbvleusden@gmail.com

 

 

Finalisten 3e klasse libre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No

Bondsno

Naam

Plaats

Vereniging

District

Moyen

Car.b.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

234521

Geert Gudden

Arnhem

B.v. De Grenspost

Veluwezoom

2,66

80

2

221102

Peter Scheijven

Vlijmen

O.b.v. De Vliedberg

Den Bosch

2,34

70

3

205974

Pieter Bolderdijk

Weesp

Rapiditas

t Sticht

2,14

65

4

246508

Menno Agema

Maarn

B.V. '75

Eem-Flevoland

1,99

65

Finalisten 4e klasse libre

No

Bondsno

Naam

Plaats

Vereniging

District

Moyen

Car.b.

1

263535

Harry van der Velde

Baarn

De Bun

t Sticht

1,58

55

2

207615

Bart Kleinveld

Scherpenzeel

B.V. '75

Eem-Flevoland

1,53

55

 

 

 

 

 

 

 

 

3

202576

Gerrit van der Steen

Berlicum

Sonnevanck

Den Bosch

1,43

50

 

 

 

 

 

 

 

 

4

263985

Wim van der Kruk

Ede

BV Gelre

Veluwezoom

1,27

45

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalisten 5e klasse libre

No

Bondsno

Naam

Plaats

Vereniging

District

Moyen

Car.b.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

229973

Gerrit van Enck

Brummen

BV De Boerderij

Veluwezoom

1,25

45

 

 

 

 

 

 

 

 

2

148942

Piet Kivits

Rosmalen

N.G.T.R.

Den Bosch

1,12

40

3

226895

Karel van Rijn

Hilversum

OSO

t Sticht

0,90

35

4

248058

Frits van 't Wel

Amersfoort

B'67

Eem-Flevoland

0,68

25

Bijzonderheden Organisatie: B.V. Leusden

Aanvang: 9.45 uur aanwezig wedstrijdzaal Aanvang 1e ronde: 10.00 uur

Opening: Voorzitter vereniging Wedstrijdleider: J.v. Tetering/Fred Hilhorst Contact persoon: J.v. Tetering/Fred Hilhorst

Arbiters: Het district en vereniging zorgt voor arbiters, minimaal brevet is clubarbiter. Official: Coordinator dagbiljarten Gewest Midden Nederland

Route: Zie ANWB routeplanner of GPS systeem

Moynne grens: Interval, 5e klas 0.00 - 1.20, 4e klas 1.20 - 1.70, 3e klas 1.70 - 2.50

Aantal Biljarts: minimaal 4

Het dragen van de voorgesrchreven biljartkleding (zie WR art. 6009) is verplicht zowel bij de openings-

Speelschema 3e, 4e en 5e klas

 

 

 

 

Partij 1

2 tegen 3

 

 

 

 

Partij 2

1 tegen 4

 

 

 

 

Partij 3

winnaar partij 1 tegen verliezer partij 2

 

 

 

Partij 4

winnaar partij 2 tegen verliezer partij 1

 

 

 

Partij 5

Verliezer partij 1 tegen verliezer partij 2

 

 

 

Partij 6

Winnaar partij 1 tegen winnaar partij 2

 

 

 

 

Schema tafelindeling

 

 

 

 

 

Tafel 1

Tafel 2

Tafel 3

Tafel 4

Aanvang

Ronde 1

3e klas partij 1

3e klas partij 2

4e klas partij 1

5e klas partij 1

10:00 uur

Ronde 2

3e klas partij 3

3e klas partij 4

4e klas partij 2

5e klas partij 2

11:30 uur

Ronde 3

4e klas partij 3

4e klas partij 4

5e klas partij 3

5e klas partij 4

13:00 uur

Ronde 4

3e klas partij 5

4e klas partij 5

5e klas partij 5

 

14:30 uur

Ronde 5

3e klas partij 6

4e klas partij 6

5e klas partij 6

 

16:00 uur

De wedstrijdleider heeft het recht af te wijken van het speelschema en aanvangstijden.

Nationale finale: dinsdag 5 juni 2018

Plaats: Bussum

Vereniging: O.G.B.

Allen veel sucses.

Namens coordinator DB. MN.

R.I. Smid

PDF to HTML Converted By BCLTechnologies