Archief Activiteiten




20-12-17
Districtsfinale PK bandstoten 1e klasse dagspelers
met Pons Gomez
bij Rapiditas in Weesp

Districtsfinale PK bandstoten 2 en 3e klasse dagspelers
bij De Bun

#F4FA58


19-12-17
Districtsfinale PK bandstoten 1e klasse dagspelers
met Pons Gomez
bij Rapiditas in Weesp

Districtsfinale PK bandstoten 2 en 3e klasse dagspelers
bij De Bun

#F4FA58


18-12-17
Districtsfinale PK bandstoten 1e klasse dagspelers
met Pons Gomez
bij Rapiditas in Weesp

Districtsfinale PK bandstoten 2 en 3e klasse dagspelers
bij De Bun

#F4FA58


16-12-17
Zesballen(kerst)toernooi voor leden + partners
#A9F5BC

13-12-17
Districtsfinale PK libre 2e klasse dagspelers
Met Gert Blaas en Hans van Paridon
bij O.S.O. in Hilversum

Districtsfinale PK libre 3e klasse dagspelers
Met Jacob van Leeuwen, Jan Barendregt en Ben van der Schaal
bij De Bun.

Districtsfinale PK libre 4e klasse dagspelers
Met Ted Jansen, Hans Kroeskamp en Harry van der Velde
bij Rapiditas in Weesp

Districtsfinale PK libre 5e klasse dagspelers
Met Rob de Ruijter en Nol de Ruijter
bij Geinburgia in Driemond
#F4FA58


12-12-17
Districtsfinale PK libre 2e klasse dagspelers
Met Gert Blaas en Hans van Paridon
bij O.S.O. in Hilversum

Districtsfinale PK libre 3e klasse dagspelers
Met Jacob van Leeuwen, Jan Barendregt en Ben van der Schaal
bij De Bun.

Districtsfinale PK libre 4e klasse dagspelers
Met Ted Jansen, Hans Kroeskamp en Harry van der Velde
bij Rapiditas in Weesp

Districtsfinale PK libre 5e klasse dagspelers
Met Rob de Ruijter en Nol de Ruijter
bij Geinburgia in Driemond
#F4FA58


11-12-17
Districtsfinale PK libre 2e klasse dagspelers
Met Gert Blaas en Hans van Paridon
bij O.S.O. in Hilversum

Districtsfinale PK libre 3e klasse dagspelers
Met Jacob van Leeuwen, Jan Barendregt en Ben van der Schaal
bij De Bun.

Districtsfinale PK libre 4e klasse dagspelers
Met Ted Jansen, Hans Kroeskamp en Harry van der Velde
bij Rapiditas in Weesp

Districtsfinale PK libre 5e klasse dagspelers
Met Rob de Ruijter en Nol de Ruijter
bij Geinburgia in Driemond
#F4FA58


06-12-17
Voorwedstrijden PK bandstoten 2e klasse dagspelers
bij De Bun

Voorwedstrijden PK bandstoten 3e klasse dagspelers
bij O.S.O. in Hilversum


05-12-17
Voorwedstrijden PK bandstoten 2e klasse dagspelers
bij De Bun

Voorwedstrijden PK bandstoten 3e klasse dagspelers
bij O.S.O. in Hilversum


04-12-17
Voorwedstrijden PK bandstoten 2e klasse dagspelers
bij De Bun

Voorwedstrijden PK bandstoten 3e klasse dagspelers
bij O.S.O. in Hilversum


01-12-17
18.00 u Buffet en om 20.00 u Demonstratie Dick Jaspers
#A9F5BC
in De Bun

10-12-17
De regiofinale PK libre 2e klasse avondspelers
#F5DA81
in Veenendaal

09-12-17
De regiofinale PK libre 2e klasse avondspelers
#F5DA81
in Veenendaal

08-12-17
De regiofinale PK libre 2e klasse avondspelers
#F5DA81
in Veenendaal

28-09-17

25-10-17
De districtsfinale PK libre 2e klasse avondspelers
#F4FA58
Met Pons Gomez en Hans Kos
bij De Bun

24-10-17
De districtsfinale PK libre 2e klasse avondspelers
#F4FA58
Met Pons Gomez en Hans Kos
bij De Bun

23-10-17
De districtsfinale PK libre 2e klasse avondspelers
#F4FA58
Met Pons Gomez en Hans Kos
bij De Bun

14-04-17
LAATSTE SPEELDAG AVONDCOMPETITIE 2016 - 2017

12-04-17
finale PK driebanden
aanvang 10.00 uur

11-04-17
finale PK driebanden
aanvang 10.00 uur

10-04-17
finale PK driebanden
aanvang 10.00 uur

05-04-17
finale PK bandstoten
aanvang 10.00 uur

04-04-17
finale PK bandstoten
aanvang 10.00 uur

03-04-17
finale PK bandstoten
aanvang 10.00 uur

29-03-17
voorwedstrijden PK driebanden
aanvang 10.00 uur

28-03-17
voorwedstrijden PK driebanden
aanvang 10.00 uur

27-03-17
voorwedstrijden PK driebanden
aanvang 10.00 uur

26-03-17
Finale Hazefeldertoernooi met Ben van der Schaal en Henk Bayle
aanvang 10.00 uur

25-03-17
Finale Hazefeldertoernooi met Ben van der Schaal en Henk Bayle
aanvang 10.00 uur

22-03-17
voorwedstrijden PK bandstoten 2e en 3e klasse
aanvang 10.00 uur

21-03-17
voorwedstrijden PK bandstoten 2e en 3e klasse
aanvang 10.00 uur

20-03-17
voorwedstrijden PK bandstoten 2e en 3e klasse
aanvang 10.00 uur

19-03-17
Finale Hazefeldertoernooi met 2 Bun-spelers
aanvang 10.00 uur

18-03-17
Finale Hazefeldertoernooi met 2 Bun-spelers
aanvang 10.00 uur

15-03-17
finale PK libre 3e kl. Geinburgia Driemond en
finale PK libre 4e en 5e kl. O.S.O. Hilversum

aanvang 10.00 uur

14-03-17
finale PK libre 3e kl. Geinburgia Driemond en
finale PK libre 4e en 5e kl. O.S.O. Hilversum

aanvang 10.00 uur

13-03-17
finale PK libre 3e kl. Geinburgia Driemond en
finale PK libre 4e en 5e kl. O.S.O. Hilversum

aanvang 10.00 uur

08-03-17
finale PK libre 2e klass olv Rapiditas Weesp
aanvang 10.00 uur

07-03-17
finale PK libre 2e klass olv Rapiditas Weesp
aanvang 10.00 uur

06-03-17
finale PK libre 2e klass olv Rapiditas Weesp
aanvang 10.00 uur

01-03-17
voorwedstrijden PK libre 3e, 4e en 5e klasse bij OGB
aanvang 10.00 uur

28-02-17
voorwedstrijden PK libre 3e, 4e en 5e klasse bij OGB
aanvang 10.00 uur

27-02-17
voorwedstrijden PK libre 3e, 4e en 5e klasse bij OGB
aanvang 10.00 uur

24-02-17
LAATSTE SPEELDAG OVERDAGCOMPETITIE 2016 - 2017

19-02-17
Nederlands Kampioenschap driebanden groot Met: Frans Elbers
aanvang 10.00 uur

18-02-17
Nederlands Kampioenschap driebanden groot Met: Frans Elbers
aanvang 10.00 uur

17-02-17
Nederlands Kampioenschap driebanden groot Met: Frans Elbers
aanvang 19.00 uur

15-02-17
finale PK libre 1e klasse
aanvang 10.00 uur

14-02-17
finale PK libre 1e klasse
aanvang 10.00 uur

13-02-17
finale PK libre 1e klasse
aanvang 10.00 uur

12-02-17
Gewestelijke finale bandstoten 4e klasse
olv district Amsterdam

aanvang 11.00 uur

11-02-17
Gewestelijke finale bandstoten 4e klasse
olv district Amsterdam

aanvang 11.00 uur

29-01-17
districtsfinale bandstoten 3e klasse
olv. BV Rapiditas te Weesp

aanvang 11.00 uur

28-01-17
districtsfinale bandstoten 3e klasse
olv. BV Rapiditas te Weesp
aanvang 11.00 uur

Voorronde Hazefeldertoernooi met 10 Bun-spelers
aanvang 19.00 uur


27-01-17
districtsfinale bandstoten 3e klasse
olv. BV Rapiditas te Weesp

aanvang 19.00 uur

14-01-17
districtsfinale bandstoten 4e klasse
olv. BV 't Centrum Ankeveen

aanvang 11.00 uur

13-01-17
districtsfinale bandstoten 4e klasse
olv. BV 't Centrum Ankeveen

aanvang 19.00 uur

12-01-17
districtsfinale bandstoten 4e klasse
olv. BV 't Centrum Ankeveen

aanvang 19.00 uur

08-01-17
NATIONALE FINALE LIBRE 3e KLASSE met Joop van Beek
olv: Biljartver. Lollum in Lollum (Fr.)
aanvang 11.00 uur

Gewestelijke finale driebandengroot 3e klasse
olv. Biljartcentrum Sloterdijk Willem Leevendstraat 30 Sloterdijk
Met: Frans Elbers


07-01-17
NATIONALE FINALE LIBRE 3e KLASSE met Joop van Beek
olv: Biljartver. Lollum in Lollum (Fr.)
aanvang 11.00 uur

Gewestelijke finale driebandengroot 3e klasse
olv. Biljartcentrum Sloterdijk Willem Leevendstraat 30 Sloterdijk
Met: Frans Elbers


06-01-17
NATIONALE FINALE LIBRE 3e KLASSE met Joop van Beek
olv: Biljartver. Lollum in Lollum (Fr.)

aanvang 19.00 uur

04-01-17
voorwedstrijden bandstoten 3e klasse
aanvang 19.00 uur

02-01-17
voorwedstrijden bandstoten 3e klasse
aanvang 19.00 uur

22-12-16
voorwedstrijden bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

DISTRICTSFINALE LIBRE 1e KLASSE
Olv. O.S.O. Met: Tim Bout
aanvang 19.00 uur


21-12-16
voorwedstrijden bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

DISTRICTSFINALE LIBRE 1e KLASSE
Olv. O.S.O. Met: Tim Bout
aanvang 19.00 uur


20-12-16
BILJARTZAAL OVERDAG GESLOTEN I.V.M. NIEUWE LAKENS
DISTRICTSFINALE LIBRE 1e KLASSE
Olv. O.S.O. Met: Tim Bout
aanvang 19.00 uur


19-12-16
DISTRICTSFINALE LIBRE 1e KLASSE
Olv. O.S.O. Met: Tim Bout

aanvang 19.00 uur

17-12-16
6 ballen kersttoernooi
aanvang 20.00 uur

13-12-16
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL)
aanvang 10.00 uur

12-12-16
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL)
aanvang 10.00 uur

07-12-16
Voorwedstrijden Open Kampioenschap Libre (OKL)
aanvang 10.00 uur

06-12-16
Voorwedstrijden Open Kampioenschap Libre (OKL)
aanvang 10.00 uur

05-12-16
Voorwedstrijden Open Kampioenschap Libre (OKL)
OGB Bussum.

aanvang 10.00 uur

19-11-16
Gewestelijke finale libre 2e klasse

18-11-16
Gewestelijke finale libre 2e klasse
Rappel Vianen


26-10-16
Districtsfinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

25-10-16
Districtsfinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

24-10-16
Districtsfinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

09-10-16
Districtsfinale libre 3e klasse
aanvang 19.00 uur???

08-10-16
Districtsfinale libre 3e klasse
Rapiditas Weesp.

aanvang 19.00 uur???

07-10-16
Finale driebanden groot 3e klasse
Districtsfinale libre 3e klasse

aanvang 19.00 uur

06-10-16
Finale driebanden groot 3e klasse
aanvang 19.00 uur

05-10-16
Finale driebanden groot 3e klasse
aanvang 19.00 uur

04-10-16
Finale driebanden groot 3e klasse
Gijsbrecht van Amstel Hilversum

aanvang 19.00 uur

05-09-16
Aanvang teamcompetitie avond

02-09-16
Districtsfinale driebanden open klasse
Met Frans Elbers, Joop van Beek en Nico van der Zwan
Bij Onder Ons.

aanvang 19.00 uur

01-09-16
Districtsfinale driebanden open klasse
Met Frans Elbers, Joop van Beek en Nico van der Zwan
Bij Onder Ons.

aanvang 19.00 uur

31-08-16
Districtsfinale driebanden open klasse
Met Frans Elbers, Joop van Beek en Nico van der Zwan
Bij Onder Ons.

aanvang 19.00 uur

30-08-16
Districtsfinale driebanden open klasse
Met Frans Elbers, Joop van Beek en Nico van der Zwan
Bij Onder Ons.

aanvang 19.00 uur

29-08-16
Aanvang teamcompetitie overdag

25-08-16
Voorwedstrijden libe 3e klasse
onder voorbehoud

aanvang 19.00 uur

24-08-16
Voorwedstrijden libe 3e klasse
aanvang 19.00 uur

22-08-16
Voorwedstrijden libe 3e klasse
aanvang 19.00 uur

16-08-16
BILJARTZAAL OVERDAG gesloten ivm nieuwe lakens
aanvang 19.00 uur

22-06-16
districtsfinale driebanden 1e klasse
met: Frans Elbers, Arjan Visser en Joop van Beek

aanvang 19.00 uur

21-06-16
districtsfinale driebanden 1e klasse
met: Frans Elbers, Arjan Visser en Joop van Beek

aanvang 19.00 uur

20-06-16
districtsfinale driebanden 1e klasse
met: Frans Elbers, Arjan Visser en Joop van Beek

aanvang 19.00 uur

17-06-16
districtsfinale libre 4e klasse olv: Keecie Langestraat 124 Hilversum
aanvang 19.00 uur

16-06-16
districtsfinale libre 4e klasse olv: Keecie Langestraat 124 Hilversum
aanvang 19.00 uur

15-06-16
districtsfinale libre 4e klasse olv: Keecie Langestraat 124 Hilversum
aanvang 19.00 uur

14-06-16
districtsfinale libre 4e klasse olv: Keecie Langestraat 124 Hilversum
aanvang 19.00 uur

09-06-16
districtsfinale 3-banden 2e klasse bij Badhuis in Bussum.
aanvang 19.00 uur

08-06-16
districtsfinale 3-banden 2e klasse bij Badhuis in Bussum.
aanvang 19.00 uur

07-06-16
districtsfinale 3-banden 2e klasse bij Badhuis in Bussum.
aanvang 19.00 uur

06-06-16
districtsfinale 3-banden 2e klasse bij Badhuis in Bussum.
aanvang 19.00 uur

31-05-16
Gewestelijke finale libre teams dagcompetitie
in Barneveld. Met:de Bun team 5

aanvang 10.00 uur

27-05-16
districtsfinale 3-banden 3e klasse
olv: de Maarschalk Hilversum

aanvang 19.00 uur

26-05-16
Districtsfinale 3-banden 3e klasse
olv: de Maarschalk Hilversum, aanvang 19.00 uur

Gewestelijke finales driebanden olv OSO Hilversum
1e klasse: Pons Gomez, 2e klasse: Nico van der Zwan en 3e klasse: Ted Jansen
aanvang 10.00 uur


24-05-16
districtsfinale 3-banden 3e klasse
olv: de Maarschalk Hilversum

aanvang 19.00 uur

23-05-16
districtsfinale 3-banden 3e klasse
olv: de Maarschalk Hilversum

aanvang 19.00 uur

22-05-16
Gewestelijke finale teams C2 in de Bun
Met: de Bun team 8, aanvang 10.00 uur

Gewestelijke finale teams C2 in Leusden
Met: de Bun team 5, aanvang 10.00 uur


21-05-16
Gewestelijke finale teams C2 in de Bun
Met: de Bun team 8, aanvang 10.00 uur

Gewestelijke finale teams C2 in Leusden
Met: de Bun team 5, aanvang 10.00 uur


19-05-16
Gewestelijke Kampioenschappen bandstoten in Almere Stad
Met: 1e klasse Pons Gomez en Tim Bout en 2e klasse Gert Blaas
aanvang 09.00 uur

Nederlaagtoernooi bij O.G.B. Aanvang 19.00 uur

12-05-16
Gewestelijke finale 2e klasse libre
`s Hertogenbosch. Met: Gert Blaas

aanvang 09.00 uur

18-04-16
ALGEMENE LEDENVERGADERING
aanvang 20.00 uur

06-04-16
distr.finale bandstoten 1e, 2e, 3e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

05-04-16
distr.finale bandstoten 1e, 2e, 3e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

04-04-16
distr.finale bandstoten 1e, 2e, 3e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

02-04-16
finale clubkampioenschap libre/bandstoten
aanvang 10.00 uur

23-03-16
PK voorw. bandstoten 1e, 2e, 3e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

22-03-16
PK voorw. bandstoten 1e, 2e, 3e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

21-03-16
PK voorw. bandstoten 1e, 2e, 3e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

09-03-16
PK finale libre 1e en 2e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

08-03-16
PK finale libre 1e en 2e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

07-03-16
PK finale libre 1e en 2e klasse, in De Baat
aanvang 10.00 uur

05-03-16
finale annonceertoernooi 2015 - 2016
aanvang 10.00 uur

20-02-16
finale clubkampioenschap driebanden
aanvang 10.00 uur

19-04-16
beslissingswedstrijden comp. 2015-2016,
winnaars poule A, B, C, D. olv OGB Bussum

aanvang 10.00 uur

20-03-16
finale Hazefeldertoernooi Purmerend
met: Joop van Beek + 2 Bunners

aanvang 10.00 uur

19-03-16
finale Hazefeldertoernooi Purmerend
met: Joop van Beek + 2 Bunners. Aanvang 10.00 uur

6-BALLEN PAASTOERNOOI. Aanvang 20.00 uur

13-03-16
nationale finale bandstoten 5e klasse, in De Baat
aanvang 12.00 uur

12-03-16
nationale finale bandstoten 5e klasse, in De Baat
aanvang 11.00 uur

11-03-16
nationale finale bandstoten 5e klasse, in De Baat
aanvang 19.00 uur

28-02-16
gewestelijke finale libre hoofdklasse
aanvang 11.00 uur

27-02-16
gewestelijke finale libre hoofdklasse. Aanvang 11.00 uur
finale clubkampioenschap driebanden. Aanvang 10.00 uur

26-02-16
gewestelijke finale libre hoofdklasse
aanvang 19.00 uur

14-02-16
Gewestelijke finale bandstoten 4e klasse
Met: Joop van Beek

aanvang 11.00 uur

13-02-16
Gewestelijke finale bandstoten 4e klasse
Met: Joop van Beek

aanvang 11.00 uur

12-02-16
Gewestelijke finale bandstoten 4e klasse
Met: Joop van Beek

aanvang 19.00 uur

07-02-16
Nat. Voorwedstrijden 2e klasse driebanden groot
Met: Frans Elbers en Gerton Bos. Aanvang 11.00 uur

gewestelijke finale libre 1e klasse Met: Tim Bout. Aanvang 11.00 uur

06-02-16
Nat. Voorwedstrijden 2e klasse driebanden groot
Met: Frans Elbers en Gerton Bos. Aanvang 11.00 uur

gewestelijke finale libre 1e klasse Met: Tim Bout. Aanvang 11.00 uur

05-02-16
gewestelijke finale libre 1e klasse
Met: Tim Bout

aanvang 19.00 uur

04-02-16
Nat. Voorwedstrijden 2e klasse driebanden groot
Met: Frans Elbers en Gerton Bos

aanvang 19.30 uur

29-01-16
districtsfinale bandstoten 3e klasse bij OGB
Met: Wim de Rooij en Frans Elbers

aanvang 11.30 uur

28-01-16
districtsfinale bandstoten 3e klasse bij OGB
Met: Wim de Rooij en Frans Elbers

aanvang 11.00 uur

09-01-16
voorronde Hazefeldertoernooi Purmerend
aanvang 19.00 uur

06-01-16
districtsfinale bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

05-01-16
districtsfinale bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

04-01-16
districtsfinale bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

16-12-15
voorronde bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

14-12-15
voorronde bandstoten 4e klasse
aanvang 19.00 uur

Finale OKL Aanvang 10.00 uur

15-12-15
Finale OKL
aanvang 10.00 uur

19-12-15
6-ballen Kersttoernooi
aanvang 20.00 uur

01-11-15
Gewestelijke finale libre 4e klasse
Met: Ted Jansen
olv Almere `83 Sas van Gentlaan 10-12 Almere Stad

aanvang 12.00 uur

31-10-15
Gewestelijke finale libre 4e klasse
Met: Ted Jansen
olv Almere `83 Sas van Gentlaan 10-12 Almere Stad

aanvang 11.00 uur

30-10-15
Gewestelijke finale libre 4e klasse
Met: Ted Jansen
olv Almere `83 Sas van Gentlaan 10-12 Almere Stad

aanvang 19.00 uur

25-10-15
districtsfinale libre 2e klasse, Weesp
aanvang 12.00 uur

24-10-15
districtsfinale libre 2e klasse, Weesp
aanvang 11.00 uur

23-10-15
districtsfinale libre 2e klasse, Weesp
aanvang 19.00 uur

22-10-15
districtsfinale driebanden hoofdklasse
Met: Frans Elbers

aanvang 19.00 uur

21-10-15
districtsfinale driebanden hoofdklasse
Met: Frans Elbers

aanvang 19.00 uur

19-10-15
districtsfinale driebanden hoofdklasse
Met: Frans Elbers

aanvang 19.00 uur

11-10-15
gewestelijke finale driebanden 3e klasse
aanvang 12.00 uur

10-10-15
gewestelijke finale driebanden 3e klasse
aanvang 11.00 uur

09-10-15
gewestelijke finale driebanden 3e klasse
aanvang 19.30 uur

27-09-15
districtsfinale libre 3e klasse - Weesp
met: Jakob v. Leeuwen en Ben v.d. Schaal
aanvang 12.00 uur

Nationale voorronde driebanden extra klasse
aanvang 11.00 uur


26-09-15
districtsfinale libre 3e klasse - Weesp
met: Jakob v. Leeuwen en Ben v.d. Schaal
aanvang 11.00 uur

Nationale voorronde driebanden extra klasse
aanvang 11.00 uur


25-09-15
districtsfinale libre 3e klasse - Weesp
met: Jakob v. Leeuwen en Ben v.d. Schaal
aanvang 19.00 uur


23-09-15
voorwedstrijden libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

21-09-15
voorwedstrijden libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

17-06-15
Finale libre klein 4e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

16-06-15
Finale libre klein 4e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

15-06-15
Finale libre klein 4e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

29-05-15
Voorwedstrijden libre klein 4e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

27-05-15
Voorwedstrijden libre klein 4e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

26-05-15
Voorwedstrijden libre klein 4e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

21-05-15
Voorwedstrijden driebanden klein 2e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

20-05-15
Voorwedstrijden driebanden klein 2e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

08-05-15
Voorwedstrijden driebanden klein 2e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

29-04-15
gewestelijke finale PK libre 1e-3e-5e kl
aanvang 10.00 uur

23-04-15
Voorwedstrijden driebanden klein 3e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

22-04-15
Voorwedstrijden driebanden klein 3e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

21-04-15
Voorwedstrijden driebanden klein 3e klasse
De Baat

aanvang 19.00 uur

20-04-15
Algemene jaarvergadering
aanvang 20.00 uur

15-04-15
districtsfinale PK bandstoten, 1e-2e-3e klasse
De Baat

aanvang 10.00 uur

14-04-15
districtsfinale PK bandstoten, 1e-2e-3e klasse
De Baat

aanvang 10.00 uur

13-04-15
districtsfinale PK bandstoten, 1e-2e-3e klasse
De Baat

aanvang 10.00 uur

09-04-15
Districtsfinale PK driebanden, 1e-2e-3e klasse
O.S.O. Hilversum

aanvang 10.00 uur

08-04-15
Districtsfinale PK driebanden, 1e-2e-3e klasse
O.S.O. Hilversum

aanvang 10.00 uur

07-04-15
Districtsfinale PK driebanden, 1e-2e-3e klasse
O.S.O. Hilversum

aanvang 10.00 uur

01-04-15
voorwedstrijden PK bandstoten, 1e-2e-3e klasse
De Baat

aanvang 10.00 uur

31-03-15
voorwedstrijden PK bandstoten, 1e-2e-3e klasse
De Baat

aanvang 10.00 uur

30-03-15
voorwedstrijden PK bandstoten, 1e-2e-3e klasse
De Baat

aanvang 10.00 uur

28-03-15
FINALE CLUBKAMPIOENSCHAP
LIBRE EN BANDSTOTEN
Aanvang 10.00 uur

6 - BALLEN PAASTOERNOOI
Aanvang 20.00 uur


25-03-15
Districtsfinale PK libre 3e-4e-5e klasse
O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

24-03-15
Districtsfinale PK libre 3e-4e-5e klasse
O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

23-03-15
Districtsfinale PK libre 3e-4e-5e klasse
O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

21-03-15
LAATSTE SPEELDAG VOORWEDSTRIJDEN
CLUBKAMPIOENSCHAP LIBRE EN BANDSTOTEN


18-03-15
Districtsfinale PK libre 1e en 2e klasse
O.S.O. Hilversum

Aanvang 10.00 uur

17-03-15
Districtsfinale PK libre 1e en 2e klasse
O.S.O. Hilversum

Aanvang 10.00 uur

16-03-15
Districtsfinale PK libre 1e en 2e klasse
O.S.O. Hilversum

Aanvang 10.00 uur

15-03-15
Finale Hazefeldertoernooi Purmerend
regiofinale bandstoten 3e kl. Met:Tim Bout

14-03-15
Finale Hazefeldertoernooi Purmerend
regiofinale bandstoten 3e kl. Met:Tim Bout

11-03-15
voorwedstrijden PK libre 3e-4e-5e klasse
O.G.B. Bussum

aanvang 10.00 uur

10-03-15
voorwedstrijden PK libre 3e-4e-5e klasse
O.G.B. Bussum

aanvang 10.00 uur

09-03-15
voorwedstrijden PK libre 3e-4e-5e klasse
O.G.B. Bussum

aanvang 10.00 uur

28-02-15
Finale clubkampioenschap driebanden
aanvang 10.00 uur

26-02-15
Finale clubkampioenschap driebanden
aanvang 19.00 uur

24-02-15
Finale clubkampioenschap driebanden
aanvang 19.00 uur

07-02-15
Voorronde Hazefeldertoernooi Purmerend
aanvang 19.00 uur

25-01-15
Regiofinale libre 2e klasse
aanvang 12.00 uur

24-01-15
Regiofinale libre 2e klasse
aanvang 11.00 uur

23-01-15
Regiofinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

19-01-15
BESTUURSVERGADERING
aanvang 09.30 uur

07-01-15
Voorronde bandstoten 3e klas
aanvang 19.00 uur

05-01-15
Voorronde bandstoten 3e klas
aanvang 19.00 uur

31-12-14
Biljartzaal gesloten.

21-12-14
Regiofinale libre 3e kl. olv Amsterdam
MET: HANS van PARIDON


20-12-14
Regiofinale libre 3e kl. olv Amsterdam
MET: HANS van PARIDON


19-12-14
6-ballen Kersttoernooi
aanvang 20.00 uur

Regiofinale libre 3e kl. olv Amsterdam
MET: HANS van PARIDON


17-12-14
Voorronde bandstoten 4e klasse, Aanvang 19 uur.

16-12-14
FINALE O.K.L. overdag
aanvang 10.00 uur

15-12-14
FINALE O.K.L. overdag,aanvang 10.00 uur
Voorronde bandstoten 4e klasse,
Aanvang 19 uur.


10-12-14
OKL toernooi O.G.B.
aanvang 10 uur


09-12-14
OKL toernooi O.G.B.
aanvang 10 uur


08-12-14
OKL toernooi O.G.B.
aanvang 10 uur


07-12-14
Finale Koppeltoernooi O.G.B.

06-12-14
Finale Koppeltoernooi O.G.B.

05-12-14
Biljartzaal gesloten.

30-11-14
Koppeltoernooi O.G.B.

29-11-14
Koppeltoernooi O.G.B.

23-11-14
Koppeltoernooi O.G.B.

22-11-14
Koppeltoernooi O.G.B.

09-11-14
regiofinale driebanden 1e klasse
aanvang 11 uur


08-11-14
Voorronden Hazefeldertoernooi Purmerend
aanvang 19.00 uur

regiofinale driebanden 1e klasse
aanvang 11 uur


07-11-14
regiofinale driebanden 1e klasse
aanvang 19.30 uur


06-11-14
Districtsfinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

05-11-14
Districtsfinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

03-11-14
Districtsfinale libre 2e klasse
aanvang 19.00 uur

19-08-14
Overdag biljartzaal gesloten in verband met nieuwe lakens

01-07-14
Vergadering Biljartfederatie Gooi en Vecht
Aanvang 10.00 uur

27-06-14
De Bun 6 (dagcompetitie) naar nationaal in Nieuwegein

18-06-14
Nationale finale driebanden
Klas 1-2-3
Zuid nederland

Aanvang 10.00 uur

11-06-14
Nationale finale bandstoten
Klas 1-2-3
Zuid nederland

Aanvang 10.00 uur

05-06-14
Nationale finale libre
Klas 1-3-5
Veluwezoom

Aanvang 10.00 uur

04-06-14
Nationale finale libre
Klas 2-4-6
West nederland

Aanvang 10.00 uur

25-05-14
Gewestelijke finale teams C1
Aanvang 11.00 uur

24-05-14
Gewestelijke finale teams C1
Aanvang 11.00 uur

06-05-14
Gewestelijke finale driebanden
Klas 1-2-3
Veluwezoom

Aanvang 10.00 uur

29-04-14
Gewestelijke finale bandstoten
Klas 1-2-3
O.S.O. Hilversum

Aanvang 10.00 uur

28-04-14
ALGEMENE LEDENVERGADERING
Aanvang 20.00 uur

23-04-14
Gewestelijke finale libre
Klas 2-4-6
Eemland Flevozoom

Aanvang 10.00 uur

22-04-14
Gewestelijke finale libre
Klas 1-3-5
Den Bosch

Aanvang 10.00 uur

18-04-14
Finale dagteams (met de Bun 6)
Aanvang 10.00 uur

13-04-14
Nationaal kampioenschap Kader 38/2 met Johan Rodermond
Sportfoyer De Hazelaar, Rosmalen. Aanvang 12.00 uur.


12-04-14
Nationaal kampioenschap Kader 38/2 met Johan Rodermond
Sportfoyer De Hazelaar, Rosmalen. Aanvang 12.00 uur.

6-ballen paastoernooi. Aanvang 20.00 uur

11-04-14
Nationaal kampioenschap Kader 38/2 met Johan Rodermond
Sportfoyer De Hazelaar, Rosmalen. Aanvang 19.00 uur.


09-04-14
Finale PK bandstoten
Klas 1, 2 en 3
Aanvang 10.00 uur


08-04-14
Finale PK bandstoten
Klas 1, 2 en 3
Aanvang 10.00 uur


07-04-14
Finale PK bandstoten
Klas 1, 2 en 3
Aanvang 10.00 uur


30-03-14
Finale Hazefelder toernooi Purmerent
Met Joop van beek en Piet de Groot
Aanvang 10.00 uur


29-03-14
Finale Hazefelder toernooi Purmerent
Met Joop van beek en Piet de Groot
Aanvang 10.00 uur

Finale annonceertoernooi
Aanvang 10.00 uur


26-03-14
Voorrondes PK bandstoten
Klas 2 en 3
Aanvang 10.00 uur


25-03-14
Voorrondes PK bandstoten
Klas 2 en 3
Aanvang 10.00 uur


24-03-14
Voorrondes PK bandstoten
Klas 2 en 3
Aanvang 10.00 uur


22-03-14
Wedstrijdleidersvergadering Vianen
11.00 uur

19-03-14
Finale klubkampioenschap driebanden
Aanvang 10.00 uur


18-03-14
Finale klubkampioenschap driebanden
Aanvang 19.00 uur


11-03-14
Districtsfinale libre Klas 1 en 2
O.S.O. Hilversum
Aanvang 10.00 uur

Finale klubkampioenschap driebanden
Aanvang 19.00 uur


12-03-14
Districtsfinale libre Klas 1 en 2
O.S.O. Hilversum
Aanvang 10.00 uur


10-03-14
Districtsfinale libre Klas 1 en 2
O.S.O. Hilversum
Aanvang 10.00 uur


08-03-14
Districtsfinale bandstoten 2e klas
Met Pons Gomez
O.S.O., Lucentgebouw, Jan vd Heijdenstraat 38, Hilversum
Aanvang 12 uur

Annonceertoernooi
Aanvang 10.00 uur


07-03-14
Districtsfinale bandstoten 2e klas
Met Pons Gomez
O.S.O., Lucentgebouw, Jan vd Heijdenstraat 38, Hilversum
Aanvang 11 uur


06-03-14
Districtsfinale bandstoten 2e klas
Met Pons Gomez
O.S.O., Lucentgebouw, Jan vd Heijdenstraat 38, Hilversum
Aanvang 19 uur


05-03-14
Voorwedstrijden libre, Klas 3,4,5,6
O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

04-03-14
Voorwedstrijden libre, Klas 3,4,5,6
O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

03-03-14
Voorwedstrijden libre, Klas 3,4,5,6
O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

15-03-14
Bij veel inschrijvingen:
Annonceertoernooi (Inschrijven tot 15 februari)

Aanvang 10.00 uur

01-03-14
Annonceertoernooi
Aanvang 10.00 uur

28-02-14
Kader 38/2 2e klasse. Met Johan Rodermond
Padoc, Hoge Rijndijk 3 B Woerden.

De juiste data volgen.

16-02-14
Nederlands Kampioenschap driebanden groot 3e klasse.
B.V. 75 – Bavoortseweg 17 B – 3833 BM Leusden
Met Frans Elbers.

Aanvang 11.00 uur.

15-02-14
Nederlands Kampioenschap driebanden groot 3e klasse.
B.V. 75 – Bavoortseweg 17 B – 3833 BM Leusden
Met Frans Elbers.

Aanvang 11.00 uur.

14-02-14
Nederlands Kampioenschap driebanden groot 3e klasse.
B.V. 75 – Bavoortseweg 17 B – 3833 BM Leusden
Met Frans Elbers.

Aanvang 15.00 uur.

12-02-14
Districtdfinale bandstoten 3e klasse
De Bun
Met Wim de Rooij, Peter van Spanje en Tim Bout


11-02-14
Districtdfinale bandstoten 3e klasse
De Bun
Met Wim de Rooij, Peter van Spanje en Tim Bout


10-02-14
Districtdfinale bandstoten 3e klasse
De Bun
Met Wim de Rooij, Peter van Spanje en Tim Bout


09-02-14
Regiofinale bandstoten 4e klasse
B.V. Roemer te Amsterdam
Met Gert Blaas.


08-02-14
Regiofinale bandstoten 4e klasse
B.V. Roemer te Amsterdam
Met Gert Blaas.

Finale Koperen keu toernooi
met Frans Elbers en Gerton Bos
Apollo, Maarssen Aanvan 10.30 uur.


02-02-14
Nederlands Kampioenschap libre klein 3e klasse
B.V. Steeds Vooruit in Bar Café Molenvliet Waalwijk
Met Gert Blaas.
Aanvang 12.00 uur.


01-02-14
Nederlands Kampioenschap libre klein 3e klasse
B.V. Steeds Vooruit in Bar Café Molenvliet Waalwijk
Met Gert Blaas.
Aanvang 12.00 uur.


31-01-14
Nederlands Kampioenschap libre klein 3e klasse
B.V. Steeds Vooruit in Bar Café Molenvliet Waalwijk
Met Gert Blaas.
Aanvang 19.00 uur.


26-01-14
regiofinale 5e klasse bandstoten
B.V. de Krim. – van Oosthuyselaan 79 – 3971 PE Driebergen
Met Harry van Holland
Aanvang 11.00 uur.

Regiofinale 2e klasse
Rumpt


25-01-14
regiofinale 5e klasse bandstoten
B.V. de Krim. – van Oosthuyselaan 79 – 3971 PE Driebergen
Met Harry van Holland
Aanvang 11.00 uur.

Regiofinale 2e klasse
Rumpt


24-01-14
regiofinale 5e klasse bandstoten
B.V. de Krim. – van Oosthuyselaan 79 – 3971 PE Driebergen
Met Harry van Holland
Aanvang 19.00 uur.

Regiofinale 2e klasse
Rumpt


12-01-14
Gewestelijke finale driebanden-groot 3e klasse
Veenendaal
Met: Frans Elbers

Aanvang 12.00 uur

11-01-14
Gewestelijke finale driebanden-groot 3e klasse
Veenendaal
Met: Frans Elbers

Aanvang 11.00 uur

10-01-14
Gewestelijke finale driebanden-groot 3e klasse
Veenendaal
Met: Frans Elbers

Aanvang 19.00 uur

23-12-13
Zaal overdag gesloten i.v.m. nieuwe lakens

21-12-13
6-BALLEN KERSTTOERNOOI
aanvang 20.00 uur

17-12-13
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL) in de Baat
Aanvang 10.00 uur


16-12-13
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL) in de Baat
Aanvang 10.00 uur


15-12-13
Regiofinale libre 3e kl. met Gert Blaas
Aanvang 11.00 uur

14-12-13
Regiofinale libre 3e kl. met Gert Blaas
Aanvang 10.00 uur

12-12-13
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL)
Bij O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur
Deze dag alleen als er meer inschrijvingen zijn

11-12-13
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL)
Bij O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

10-12-13
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL)
Bij O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

09-12-13
Finale Open Kampioenschap Libre (OKL)
Bij O.G.B. Bussum

Aanvang 10.00 uur

08-12-13
regiofinale libre 4e klasse bij `t Centrum te Ankeveen
met: Han Kroeskamp - res: Piet de Groot

aanvang 12.00 uur

07-12-13
regiofinale libre 4e klasse bij `t Centrum te Ankeveen
met: Han Kroeskamp - res: Piet de Groot

aanvang 11.00 uur

06-12-13
regiofinale libre 4e klasse bij `t Centrum te Ankeveen
met: Han Kroeskamp - res: Piet de Groot

aanvang 19.00 uur

30-11-13
BESTUURSVERGADERING
Uitwisseling - Hazefelder - Purmerend

17-11-13
NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP DRIEBANDEN 3e KLASSE in Kessel (L)
met: Gökhan Akçin


16-11-13
NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP DRIEBANDEN 3e KLASSE in Kessel (L)
met: Gökhan Akçin


15-11-13
NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP DRIEBANDEN 3e KLASSE in Kessel (L)
met: Gökhan Akçin


10-11-13
Libre klein overgangsklasse, Maarssen
met: Johan Rodermond


09-11-13
Voorwedstrijden ankerkader 57/2-1e kl.
met Jaques de beurs en Dennis Heffty.
Aanvang 10.00 uur ??

Libre klein overgangsklasse, Maarssen
met: Johan Rodermond


08-11-13
Voorwedstrijden ankerkader 57/2-1e kl.
met Jaques de beurs en Dennis Heffty.

Aanvang 19.00 uur

02-11-13
districtsfinale libre 2e klasse bij O.S.O.
Met: Wim Loman en Willem Brouwer

aanvang 11.00 uur ??

01-11-13
districtsfinale libre 2e klasse bij O.S.O.
Met: Wim Loman en Willem Brouwer

aanvang 19.00 uur

31-10-13
districtsfinale libre 2e klasse bij O.S.O.
Met: Wim Loman en Willem Brouwer

aanvang 19.00 uur

02-09-13
Start overdag-teamcompetitie 2013-2014
Start avond-teamcompetitie 2013-2014


23-08-13
Districtsfinale driebanden-groot 3e kl. met Frans Elbers
bij De Vliegende bal Hilversum.

Aanvang 19.00 uur

22-08-13
Districtsfinale driebanden-groot 3e kl. met Frans Elbers
bij De Vliegende bal Hilversum.

Aanvang 19.00 uur

21-08-13
Districtsfinale driebanden-groot 3e kl. met Frans Elbers
bij De Vliegende bal Hilversum.

Aanvang 19.00 uur

20-08-13
Districtsfinale driebanden-groot 3e kl. met Frans Elbers
bij De Vliegende bal Hilversum.

Aanvang 19.00 uur

15-08-13
Zaal overdag gesloten i.v.m. nieuwe lakens.

27-06-13
Landsfinale teams overdagcompetie
Nieuwegein

Overdag

11-06-13
Nat. finale Bandstoten
Gewest west Nederland

Overdag

04-06-13
Nat. finale libre klas 1-3-5
Bij O.G.B. Bussum Overdag
Nat. finale libre klas 2-4-6
Gewest NO Nederland Overdag


29-05-13
Voorwedstrijden drieb. 1e klasse
aanvang 19.00 uur

27-05-13
Voorwedstrijden drieb. 1e klasse
aanvang 19.00 uur

26-05-13
Gew.kampioenscap Teams
W.Brouwer,H.Doijer en C.de Leeuw

Rappel 06 Vianen

25-05-13
Gew.kampioenscap Teams
W.Brouwer,H.Doijer en C.de Leeuw

Rappel 06 Vianen

22-05-13
Voorwedstrijden libre 4e klasse
aanvang 19.00 uur

21-05-13
GEWEST. KAMPIOENSCHAP TEAMS overdag
aanvang 10.00 uur

Voorwedstrijden libre 4e klasse
aanvang 19 uur


16-05-13
districtsfinale drieb. 3e klasse
aanvang 19.00 uur

15-05-13
districtsfinale drieb. 3e klasse
aanvang 19.00 uur

13-05-13
districtsfinale drieb. 3e klasse
aanvang 19.00 uur

08-05-13
ALGEMENE LEDENVERGADERING
aanvang 20.00 uur

10-04-13
DISTRICTSFINALE BANDSTOTEN overdag
3 klassen

09-04-13
DISTRICTSFINALE BANDSTOTEN overdag
3 klassen

08-04-13
DISTRICTSFINALE BANDSTOTEN overdag
3 klassen

04-04-13
DISTRICTSFINALE DRIEBANDEN
aanvang 10.00 uur

03-04-13
DISTRICTSFINALE DRIEBANDEN
aanvang 10.00 uur

02-04-13
DISTRICTSFINALE DRIEBANDEN
aanvang 10.00 uur

27-03-13
FINALE CLUBKAMPIOENSCHAP LIBRE EN BANDSTOTEN
aanvang 19.00 uur

DISTRICTSFINALES PK LIBRE
Overdag Klasse 3-4-5-6 bij O.G.B.


26-03-13
DISTRICTSFINALES PK LIBRE
Overdag Klasse 3-4-5-6
bij O.G.B.

25-03-13
DISTRICTSFINALES PK LIBRE
Overdag Klasse 3-4-5-6
bij O.G.B.

23-03-13
6-ballen Paastoernooi
aanvang 20.00 uur

22-03-13
De Baat: LAATSTE SPEELDAG CLUBKAMPIOENSCHAP
Gooi Hilversum: BESLISSINGSWEDSTRIJDEN TEAMS
POULE A,B,C en D - OVERDAGCOMPETITIE

20-03-13
DISTRICTSFINALE PK LIBRE, kl.1 en 2 bij OSO met Wim Loman
aanvang 10.00 uur

19-03-13
DISTRICTSFINALE PK LIBRE, kl.1 en 2 bij OSO met Wim Loman
aanvang 10.00 uur

18-03-13
DISTRICTSFINALE PK LIBRE, kl.1 en 2 bij OSO met Wim Loman
aanvang 10.00 uur

13-03-13
Voorwedstr. libre kl.3-4-5-6 bij OGB
aanvang 10.00 uur

12-03-13
Voorwedstr. libre kl.3-4-5-6 bij OGB
aanvang 10.00 uur

11-03-13
Voorwedstr. libre kl.3-4-5-6 bij OGB
aanvang 10.00 uur

06-03-13
Voorwedstr. libre kl.3-4-5-6 bij OGB
aanvang 10.00 uur

05-03-13
Voorwedstr. libre kl.3-4-5-6 bij OGB
aanvang 10.00 uur

04-03-13
Voorwedstr. libre kl.3-4-5-6 bij OGB
aanvang 10.00 uur

23-02-13
FINALE ANNONCEERTOERNOOI
aanvang 10.00 uur

17-02-13
Districtsfinale 3e klasse bandstoten
aanvang 12.00 uur
Met Joop van Beek, Tim Bout en Frans Elbers

16-02-13
Districtsfinale 3e klasse bandstoten
aanvang 11.00 uur
Met Joop van Beek, Tim Bout en Frans Elbers

15-02-13
Districtsfinale 3e klasse bandstoten
aanvang 19.00 uur
Met Joop van Beek, Tim Bout en Frans Elbers

10-02-13
Regiofinale Driebergen B.vd Schaal
aanvang 19.00 uur

09-02-13
Regiofinale Driebergen B.vd Schaal
aanvang 19.00 uur

08-02-13
Regiofinale Driebergen B.vd Schaal
aanvang 19.00 uur

20-01-13
Regiofinale 2e klasse libre
aanvang 12.00 uur

19-01-13
Regiofinale 2e klasse libre
aanvang 11.00 uur

18-01-13
Regiofinale 2e klasse libre
aanvang 19.00 uur

23-12-12
Nat.fin.5e kl.libre (Piet de Groot)
Buiten de Baat

22-12-12
Nat.fin.5e kl.libre (Piet de Groot)
Buiten de Baat

21-12-12
Nat.fin.5e kl.libre (Piet de Groot)
Buiten de Baat

20-12-12
ZAAL OVERDAG GESLOTEN IVM NIEUWE LAKENS

02-01-13
Finale Clubkamp.schap Driebanden
aanvang 19.00 uur

19-12-12
Finale Clubkamp.schap Driebanden
aanvang 19.00 uur

18-12-12
Finale Clubkamp.schap Driebanden
aanvang 19.00 uur

17-12-12
Finale Open Kampioenschap Libre
aanvang 10.00 uur

16-12-12
Nat.fin.driebanden 2e kl. en
Nat.fin.ankerkader 57/2

Buiten de Baat

15-12-12
Nat.fin.driebanden 2e kl. en
Nat.fin.ankerkader 57/2

Buiten de Baat

14-12-12
Nat.fin.driebanden 2e kl.(Fr.Elbers) en
Nat.fin.ankerkader 57/2 (Dennis Heffty)

Buiten de Baat

13-12-12
Distr.fin.bandst.5e kl.(ook vr.)
aanvang 19.00 uur

12-12-12
Distr.fin.bandst.5e kl.
aanvang 19.00 uur

11-12-12
Distr.fin.bandst.5e kl.
aanvang 19.00 uur

09-12-12
Regiofinale libre 4e klasse
district Amsterdam

08-12-12
6-ballen Kersttoernooi
aanvang 20.00 uur

07-12-12
Regiofinale libre 4e klasse
district Amsterdam

11-11-12
Regiofinale libre 5e klasse
dist. Eem & Flevoland

10-11-12
Regiofinale libre 5e klasse
dist. Eem & Flevoland

09-11-12
Regiofinale libre 5e klasse
dist. Eem & Flevoland

07-11-12
voorwedstrijden 1e klasse libre
aanvang 19.00 uur

05-11-12
voorwedstrijden 1e klasse libre
aanvang 19.00 uur

21-10-12
regiofinale driebanden 2e klasse Veenendaal
met Frans Elbers

aanvang 19.00 uur

20-10-12
regiofinale driebanden 2e klasse Veenendaal
met Frans Elbers

aanvang 19.00 uur

19-10-12
regiofinale driebanden 2e klasse Veenendaal
met Frans Elbers

aanvang 19.00 uur

10-10-12
Districtsfinale 3e klas libre
aanvang 19.00 uur

09-10-12
Districtsfinale 3e klas libre
aanvang 19.00 uur

08-10-12
Districtsfinale 3e klas libre
aanvang 19.00 uur

30-08-12
Voorwedstrijden 3e klasse libre
aanvang 19.00 uur

29-08-12
Voorwedstrijden 3e klasse libre
aanvang 19.00 uur

27-08-12
Voorwedstrijden 3e klasse libre
aanvang 19.00 uur

08-08-12
Finale Open Combi Toernooi?
aanvang 19.00 uur

06-08-12
Finale Open Combi Toernooi?
aanvang 19.00 uur

01-08-12
Open Combi Toernooi.
Vervangen door:
Voorwedstrijden van het
Clubkampioenschap Driebanden
2012-2013

aanvang 19.00 uur

25-07-12
Open Combi Toernooi.
Vervangen door:
Voorwedstrijden van het
Clubkampioenschap Driebanden
2012-2013

aanvang 19.00 uur

18-07-12
Open Combi Toernooi.
Vervangen door:
Voorwedstrijden van het
Clubkampioenschap Driebanden
2012-2013

aanvang 19.00 uur

30-07-12
Open Combi Toernooi.
Vervangen door:
Voorwedstrijden van het
Clubkampioenschap Driebanden
2012-2013

aanvang 19.00 uur

23-07-12
Open Combi Toernooi.
Vervangen door:
Voorwedstrijden van het
Clubkampioenschap Driebanden
2012-2013

aanvang 19.00 uur

16-07-12
Open Combi Toernooi.
Vervangen door:
Voorwedstrijden van het
Clubkampioenschap Driebanden
2012-2013

aanvang 19.00 uur

22-06-12
Nationale finale teams dagcompetitie
Nieuwegein

14-06-12
Nationale finale driebanden klein dag
Hoogeveen

08-06-12
Districtsfinale 4e klasse libre
B.F. `t Gooi Hilversum
Bunspelers:
Harry van Holland
Roel Poot
Han Kroeskamp


07-06-12
Districtsfinale driebanden groot open
Vliegende Bal Hilversum

Bunspeler:
Nico v.d. Zwan

Districtsfinale 4e klasse libre
B.F. `t Gooi Hilversum
Bunspelers:
Harry van Holland
Roel Poot
Han Kroeskamp

Nationale finale PK libre dagcompetitie
Assen

06-06-12
Districtsfinale driebanden groot open
Vliegende Bal Hilversum
Bunspeler:
Nico v.d. Zwan


05-06-12
Districtsfinale driebanden groot open
Vliegende Bal Hilversum
Bunspeler:
Nico v.d. Zwan

Districtsfinale 4e klasse libre
B.F. `t Gooi Hilversum
Bunspelers:
Harry van Holland
Roel Poot
Han Kroeskamp


04-06-12
Districtsfinale driebanden groot open
Vliegende Bal Hilversum
Bunspeler:
Nico v.d. Zwan

Districtsfinale 4e klasse libre
B.F. `t Gooi Hilversum
Bunspelers:
Harry van Holland
Roel Poot
Han Kroeskamp


03-06-12
Districtsfinale driebanden klein 2e klasse
café De Viersprong, Bussum
Bunspelers:
Frans Elbers
Ben van der Schaal


31-05-12
Districtsfinale driebanden klein 2e klasse
café De Viersprong, Bussum
Bunspelers:
Frans Elbers
Ben van der Schaal


30-05-12
Districtsfinale driebanden klein 2e klasse
café De Viersprong, Bussum
Bunspelers:
Frans Elbers
Ben van der Schaal


29-05-12
Districtsfinale driebanden klein 2e klasse
café De Viersprong, Bussum
Bunspelers:
Frans Elbers
Ben van der Schaal


22-05-12
Gewestelijke finale teams dagcompetitie
B.V. Leusden `t Erf 1 Leusden

20-05-12
Gewestelijke finale C2 met Bun 6
Rumpt (zie artikel)

19-05-12
Gewestelijke finale C2 met Bun 6
Rumpt (zie artikel)

16-05-12
Voorwedstrijden 4e klasse libre
aanvang 19.00 uur

14-05-12
Voorwedstrijden 4e klasse libre
aanvang 19.00 uur

12-05-12
districtsfinale 5e klasse libre
Rapiditas Weesp

11-05-12
districtsfinale 5e klasse libre
Rapiditas Weesp

10-05-12
Voorwedstrijden 2e klasse driebanden
aanvang 19.00 uur
districtsfinale 5e klasse libre
Rapiditas Weesp

09-05-12
Voorwedstrijden 2e klasse driebanden
aanvang 19.00 uur

07-05-12
Voorwedstrijden 2e klasse driebanden
aanvang 19.00 uur

23-04-12
ALGEMENE LEDENVERGADERING
aanvang 20.00 uur

14-04-12
FINALES CLUBKAMPIOENSCHAPPEN
aanvang 10.00 uur

12-04-12
finale driebanden klein dagcompetitie kl. 1, 2 en 3
aanvang 10.00 uur

11-04-12
finale driebanden klein dagcompetitie kl. 1, 2 en 3
aanvang 10.00 uur

10-04-12
finale driebanden klein dagcompetitie kl. 1, 2 en 3
aanvang 10.00 uur

06-04-12
EINDE AVONDCOMPETITIE

02-04-12
Bestuursvergadering
aanvang 9.30 uur

31-03-12
Paastoernooi
aanvang 20.00 uur

23-03-12
Beslissingswedstrijden teams dagcomp.
aanvang 10.00 uur

02-03-12
EINDE OVERDAGCOMPETITIE

18-02-12
finale annonceertoernooi
aanvang 10.00 uur
Met: Wim de Rooij - Tim Bout en Joop van Beek

12-02-12
PK districtsfinale 3e klasse bandstoten
aanvang 19.00 uur

11-02-12
PK districtsfinale 3e klasse bandstoten
aanvang 19.00 uur

10-02-12
PK districtsfinale 3e klasse bandstoten
aanvang 19.00 uur