home Opgericht 7 oktober 1974

 
Agenda

September 2018
ZoMaDiWoDoVrZa






1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30





Oktober 2018
ZoMaDiWoDoVrZa

123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


November 2018
ZoMaDiWoDoVrZa




123
45678910
11121314151617
18192021222324

Archief Activiteiten
Activiteiten
   
Datum  2018EvenementTafelsAanvang
Maandag 01 okt. In de Bun, voorwedstrijden libre klein 2e klasse,
Deenemers namens De Bun zijn
Joop van Beek, Willem Brouwer,Jacob van Leeuwen en Wim Loman.
19 uur
Woensdag 03 okt.
Donderdag 04 okt.
Maandag 01 okt.Bij OGB, voorwedstrijden libre klein 2e klasse,
deenemer namens De Bun is Hans van Paridon.
19 uur
Dinsdag 02 okt.
Woensdag 03 okt.
Dinsdag 02 okt.Bij Onder Ons in Hilversum, finale driebanden groot 3e klasse,
Deelnmers namens De Bun Arjan Visser.
Reserve is Nico van der Zwan.
18.45 uur
Woensdag 03 okt.
Zaterdag 06 okt.
Vrijdag 05 okt.Bij Rapiditas te Weesp, finale libre klein 3e klasse.
Deelnemers namens De Bun zijn
Ben van der Schaal, Piet de Groot en Alex Zondag.
18.45 uur
Zaterdag 06 okt.
Zondag 07 okt.
Maandag 03 dec.Bij De Bun - Voorronden PK Bandstoten 2e klasse 10 uur
Dinsdag 04 dec.
Woensdag 05 dec.
Maandag 03 dec.Bij De Bun - Voorronden PK Bandstoten 3e klasse 10 uur
Dinsdag 04 dec.
Woensdag 05 dec.
Maandag 10 dec.Bij OSO - Finale PK Libre 1e klasse
met Tim Bout
10 uur
Dinsdag 11 dec.
Woensdag 12 dec.
Maandag 10 dec.Bij OSO - Finale PK Libre 2e klasse
met Gert Blaas, Hans van Paridon en Joep van Loon
10 uur
Dinsdag 11 dec.
Woensdag 12 dec.
Maandag 10 dec.Bij Rapiditas - Finale PK Libre 3e klasse 10 uur
Dinsdag 11 dec.
Woensdag 12 dec.
Maandag 10 dec.Bij Geinburgia - Finale PK Libre 4e klasse 10 uur
Dinsdag 11 dec.
Woensdag 12 dec.
Maandag 17 dec.Bij De Bun - Finale PK Bandstoten 1e klasse 10 uur
Dinsdag 18 dec.
Woensdag 19 dec.
Maandag 17 dec.Bij De Bun - Finale PK Bandstoten 2e klasse 10 uur
Dinsdag 18 dec.
Woensdag 19 dec.
Maandag 17 dec.Bij De Bun - Finale PK Bandstoten 3e klasse 10 uur
Dinsdag 18 dec.
Woensdag 19 dec.