home Opgericht 7 oktober 1974

 
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
Ouder
Fotogalerij
 

Archief van Activiteiten van
Biljartvereniging "De Bun" te Huizen n.h.

Seizoen 2006-2007


TWEE TEAMS VAN DE BUN NATIONAAL KAMPIOEN
Frans Elbers Districtskampioen
Bun 8 gewestelijk kampioen
Recr. team 3 gewestelijk kampioen
Jaarvergadering
Paastoernooi
Recr. team 3 distriktskampioen
Annonceertoernooi
Distriktsfinale 1e klas libre
Artikel in Huizer Courant
Gewestelijke finale driebanden


TWEE TEAMS VAN DE BUN NATIONAAL KAMPIOEN - 22 juni 2007

Verslag Ted jansen.
In twee klassen (C4 en Recreatie) hebben de Bun-teams zich na een bloedstollende finale in Nieuwegein†het 'goud' in ontvangst mogen nemen. †

Op 24 tafels werden de landelijke finales gespeeld. Voor de Bun een onvergetelijke gebeurtenis welke door een groot aantal supporters en onze†voorzitter Frans Elbers werden bijgewoond. Zij kwamen ogen te kort om de 'Bun-partijen' die vaak gelijktijdig werden gespeeld, te volgen. †

In de klasse C4 (teamleider Harry van Holland) werd een finaleplaats afgedwongen door uiteindelijk met twee caramboles verschil nummer 1 te worden. †

En ook bij het Recreantenteam (teamleider Johan van Oostrum) speelde zich iets dergelijks af. In de laatste 'voorronde' miste een tegenstander de laatste carambole en plaatste het Bun-team zich voor de finale. †

Naast de enorme bekers (te zien in De Baat) kregen de winnaars van de Voorzitter van de KNBB de bloemen en een eremetaal uitgereikt. En voor velen een door de gehele zaal meegezongen Wilhelmus. †

Een unieke prestatie voor een Biljartvereniging met minder dan 100 leden: 2 nationale titels in ťťn seizoen.† HULDE !!!† †



Frans Elbers Districtskampioen

Vrijdag 25 mei is onze voorzitter Frans Elbers Districtskampioen geworden in de 2e klasse driebanden.
Met 12 punten uit 7 wedstrijden en met een moyenne van 0,554 heeft hij het kampioenschap als winnaar besloten.
Op 26, 27 en 28 oktober moet hij ons district vertegenwoordigen in de gewestelijke finale in Amsterdam.

De Bun 8 (klasse C4) gewestelijk kampioen!

Zondag 20 mei
  • Harry van Holland
  • Peter Everaarts
  • Wim de Vries
  • Tinus Clement
    • reserves Ed van Rooijen en Roel Poot.

Lees verder..


De Bun 3 gewestelijk kampioen bij de recreanten 't Sticht

Vrijdag 11 mei.
  • Johan van Oostrum
  • Ted Jansen
  • Johan Panjer
  • Tinus Clement
    • reserves Leo Otten en Roel Poot.

Lees verder..

Jaarvergadering - 16 april 2007

Op de Algemene Ledenvergadering van maandag 16 april werd met algemene stemmen ons nieuwe bestuur gekozen:
Ons bestuur
Frans Elbers - voorzitter
Wim de Rooij - secretaris
Tinus Clement - peningmeester
Johan van Oostrum - accomodatiebeheer
Pons Gomez - wedstrijdsecretariaat


Paastoernooi - 4 april 2007

Er werd op drie tafels gespeeld met poules van verschillende sterkte. Opmerkelijk feit was, dat Gert Blaas, die eigelijk qua sterkte, ingedeeld had moeten zijn op tafel 2, maar nu meedeed op de sterkste tafel, alle cracks heeft verslagen met totaal 98 caramboles. Op de vierde tafel speelden de dames andere biljartspelletjes.
Zie aankondiging.

Team 3 distriktskampioen recreanten - 22 maart 2007

In de distriktsfinale van de KNBB competitie recreanten "Het Sticht" is De Bun team 3 kampioen geworden.
Op de foto vlnr: Johan Panjer, Ted Jansen, Johan van Oostrum en Tinus Clement. Niet op de foto reservespeler Roel Poot.

De Bun team 5 is als 3e geŽindigd.

Zie verslag.



Artikel in de Huizer Courant van 25 januari 2007:

Artikel in de Huizer Courant van 18 januari 2007:



Distriktsfinale 1e klas libre - 15, 16 en 17 december 2006

L. Pitzalis kampioen.
NrNaamPrtPntCarBrtMoyHSP.moy
1L. Pitzalis7149101118,196414,44
2W. van Dijk7108611386,23408,12
3R. Kremer7108381465,73368,12
4J. Ulenberg788051375,87347,64
5A. van Etten767391275,81389,28
6A. Hofkamp746591255,273213,00
7P. Schimmel746811384,93486,50
8H. Bos706061444,2031---


Artikel in de Huizer Courant, december 2006:



"6, 7 en 8 oktober:
Gewestelijke finale driebanden klein 3e klasse"


R. van Bekkum kampioen
Bij De huizer biljart vereniging De Bun werd in het weekend van 6-7en 8 oktober gestreden voor een plek in de landelijke finale.
6 heren en 2 dames maakten er een spannend toernooi van.
Na de eerste 2 speeldagen stond Mevr.Vervat aan de leiding.
Er werd uitstekend gespeeld en het was spannend tot het laatste moment. In een bloedstollende finale kwam dhr.v. Berkum toch nog langs mevr. Vervat en gaat hij met 1 puntje meer naar de landelijke finale.
Mevr. Vervat is 2de geworden en staat op de reservelijst.
Dhr.R Marcus sleepte het brons in de wacht.
Het was een uiterst sportief en gezellig toernooi.

Theo Rooth (wedstrijdleider H.B.V. De Bun)

Zie UitnodigingZie foto's